Napsat recenzi

spokojenost :)

Recenze hotelu Hotel Bonita *** (Albánie - Albánie - Golem)

Hodnocení:
průměrně: 5/5
Vloženo:
Pobyt: červenec 2015
Přečteno: 559x
Recenze se líbila: 482 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Jednim slovem "SUPER". Albanie neni zaostala zeme v oblasti turistiky. Hotel splnuje podminky i pro narocne. Pozvolny vstup do more je vyhodou pro deti. Bazen taky.

Ubytování  průměrně (5/5)

Predcilo me ocekavani.

Strava a stravování  průměrně (5/5)

Vynikajici.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (5/5)

Personal se chova decentne. Splni Vase prani. Komunikuje v anglictine velice dobre.

Pláž a moře  průměrně (5/5)

More vhodne i pro deti. Vzdalenost od hotelu zanedbatelna (primo u hotelu). Libil se mi tamejsi system rezervace lehatka a slunecniku (vyberu si, na slunecnik povesim svoje cislo od pokoje a proste tohle misto je pak "moje". O to se stara i mistni zrizenec). Plaz uklizi minimalnne 2x za den.

Okolí hotelu  průměrně (5/5)

Do mistnich obchodu to je taky kousicek. Do mesta je to uz horsi. Pochopit ten system tamejsi dopravy je pro nasince slozitejsi (on ten autobus nekdy jede a nekdy zas ne podle jizdniho radu. Ale nakonec jede). Spis tam jde o chapani casu mistnimi a turistou.

Celkový dojem  průměrně (5/5)

Spokojenost..

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Albánie - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání