Napsat recenzi

hotel Grint Albánie 25.8.2019 - 1.9.2018

Recenze hotelu Grint Hotel **** (Albánie - Albánie - Golem)

Hodnocení:
průměrně: 5/5
Vloženo:
Pobyt: srpen 2018
Přečteno: 253x
Recenze se líbila: 225 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Hotel nově zrekonstruovaný,menší, čistý, jeden z nejhezčích v okolí

Ubytování  průměrně (5/5)

ubytování moc pěkné, pokoje s výhledy na moře

Strava a stravování  průměrně (4/5)

strava dobrá i když skromnější nabídka

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (5/5)

personál slušný, hotel nemá zatím bazén....ale je blizoučko u moře, tak to snad ani nevadí

Pláž a moře  průměrně (4/5)

pláž písečná, pozvolný vstup do moře, lehátka a deštníky zdarma, pláž čistá, moře čisté a teplé

Okolí hotelu  průměrně (4/5)

asi 300metrů obchody s nabídkou zeleniny, potravin, restaurací, suvenýrů, oblečení, lékárny a lékaře...… kolem hodně nedostavěných hotelů, někde ještě nepořádek

Celkový dojem  průměrně (5/5)

Dovolená splnila naše očekávání, hotel moc pěkný přímo u moře, využili jsme nabídku výletů...Duras, Berat, Tirana, Kruje...

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Albánie - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání