Napsat recenzi

Hotel Brilliant Hotel & SPA

Recenze hotelu Brilliant Hotel & Spa **** (Albánie - Albánie - Golem)

Hodnocení:
průměrně: 4,5/5
Vloženo:
Pobyt: červenec 2019
Přečteno: 286x
Recenze se líbila: 228 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Hotel se nachází na jihu města Drač, v sezóně je zde hezko a teplo.

Ubytování  průměrně (5/5)

Ubytování krásné, neměli jsme žádné problémy

Strava a stravování  průměrně (4/5)

Šlo to, ale mohlo to být i lepší

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,5/5)

Bez problémů

Pláž a moře  průměrně (4,5/5)

Krása, jen místy trochu špinavé, ale co očekávat v sezóně

Okolí hotelu  průměrně (4/5)

Na okolí je vidět jak je tato země vyspělá, ale nám to nevadilo a celkem jsem si toho nevšímali. V okolí hotelu u pobřeží je hezky

Celkový dojem  průměrně (4,5/5)

Na Albánii jsem to čekal horší, ale nakonec se mi tam líbilo

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 2
z 2 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Další recenze hotelu

Umístění hotelu

Albánie - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání