Napsat recenzi

Hotel sun

Recenze hotelu Hotel Sun *** (Albánie - Albánie - Drač)

Hodnocení:
průměrně: 2,5/5
Vloženo:
Pobyt: září 2018
Přečteno: 149x
Recenze se líbila: 209 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Jestli chcete do Albánie, jeďte do Vlory, možná ještě do Sarandy, ale Drač rozhodně ne.

Ubytování  průměrně (3,8/5)

Pokoj propojen s druhým pouze obyčejnými dveřmi. Bylo slyšet vše.

Strava a stravování  průměrně (3,2/5)

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,5/5)

V pořádku

Pláž a moře  průměrně (1,5/5)

Když natahlete nohu, tak kopete souseda do hlavy. Špinavé moře.

Okolí hotelu  průměrně (1,8/5)

Za hotelem rozpadlé budovy, bordel. Hotel v úzkých uličkách. Promenáda tak obstavěná, že se nedalo ani projít.

Celkový dojem  průměrně (2,5/5)

Hnusné místo

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 1
z 4 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Albánie - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání