Napsat recenzi

Zkušenost, ale příště raději jinam ...

Recenze hotelu Grand Blue Fafa Resort ***** (Albánie - Albánie - Drač)

Hodnocení:
průměrně: 2,1/5
Vloženo:
Pobyt: září 2022
Přečteno: 722x
Recenze se líbila: 60 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Pro nás první zkušenost s dovolenou v Albánii. Hotel zcela jistě neodpovídá deklarovaným 5-ti *****. Maximálně 3+.

Ubytování  průměrně (2,9/5)

Standardní pokoj s klasickým vybavením. Balkon úzký se zavěšenými 3 klimatizačními jednotkami, takže minimálně místa na posezení.Šlo o problém konkrétního pokoje, neboť balkon v pokoji naproti byl dostatečně prostorný.

Bohužel další problém spočíval v zápachu kanalizace, který byl nejsilnější v noci a linul se z koupelny a WC.

Strava a stravování  průměrně (2,6/5)

Velký výběr a rozmanitost. Bohužel ani nám se nevyhnuly střevní potíže, a to i přes skutečnost, že jsme se snažili dodržovat všechny zásady tj. nepít místní vodu, nedávat si led do nápojů, atp.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (2,5/5)

Personál není příliš komunikativní. Někteří působí otráveně, jsou bez zájmu o klienty. Samozřejmě nelze paušalizovat.

Pláž a moře  průměrně (3,1/5)

Moře ideální, čisté, odpoledne vlny. Pláž uklizená.

Volná lehátka po celý den.

Okolí hotelu  průměrně (1,9/5)

Bazén Aqua Blue je v těsné blízkosti hospodářství, kde se pohybují kozy, psi, slepice atd. Z této strany je okolí neutěšené. Odpadky, plastové pytle, atd.

Celkový dojem  průměrně (2,1/5)

Příště raději zvolíme jinou destinaci.

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 3
z 16 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Albánie - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání