Napsat recenzi

Už nikdy více!

Recenze hotelu Diamma Resort **** (Albánie - Albánie - Drač)

Hodnocení:
průměrně: 2,6/5
Vloženo:
Pobyt: září 2021
Přečteno: 932x
Recenze se líbila: 170 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Na poslední chvíli jsme si vybrali Albánii. Po třiceti letech, co jezdím na dovolenou jsem takovou hrůzu nezažila. Okolí pěkné, pláž, moře přijatelné.

Ubytování  průměrně (2,9/5)

Ubytování pěkné a nové.

Strava a stravování  průměrně (2,5/5)

Jídlo bylo studené, staré, někdy i plesnivé a objevovalo se tam dokud se nesnědlo.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (2,5/5)

Obsluha nás tvrdě ignorovala a starali se jen o platící hosty. Platící hosté měli na stole ubrusy a k dispozici sklenic, zatímco já jako host All inclusive jsem cucala veškeré nápoje z plastových kelímků u zapatlaného stolu plného neodneseného nádobí. Když jsem požádala o sklenici tak mě v lepším případě ignorovali, nebo mi naznačili, že musím zaplatit.

Celkový dojem  průměrně (2,6/5)

Nikdy více! Ode mě už nikdy neuvidí ani kačku a nemám v úmyslu se někdy vracet.

Stížnost jsme napsali hned na místě s delegátem a nespokojen byl celý zájezd.

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 7
z 19 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Albánie - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání