Napsat recenzi

strašné Dimma Resort

Recenze hotelu Diamma Resort **** (Albánie - Albánie - Drač)

Hodnocení:
průměrně: 2,6/5
Vloženo:
Pobyt: září 2021
Přečteno: 806x
Recenze se líbila: 123 čtenářům
Fotografie: 3
Videa: 0
Komentáře: 0
  • pokojíček pokojíček
  • brambůrky brambůrky

Ubytování nejsou tam žádné balkonky jak je v popisu, pokoj byl malý, byla tam pouze televize ,skříň ve které byli dvě ramínka,v komodě nebyli poličky.,takže nebylo kam si dát věci,museli jsme si je nechat v kufrech.V ledničce po minulých turistech zbylo nějaké jídlo.Na nočních stolkách nebyly lampičky,mohlo se svít pouze velkým lustrem, když v noci bylo potřeba jít na toaletu ,musel si rozvítit ten velký lustr a vzbudit spolucestujícího Stůl a dve židle byly mimo pokoj,vlastně by se tam nevešly a mokré plavky nebylo kde si nechat uschnout. a o sušáku jste mohli nechat zdát j.Jído velmi špatné, studené a třeba brambory asi plesnivé jako třeba okurky. O All Inclisve nechte zdát. I přes opakované stížnosti ,které jsme sepsali nebyly vyslyšeny a personál neochotný nepříjemny.

Ubytování  průměrně (2,9/5)

nic moc

Strava a stravování  průměrně (2,5/5)

nic moc

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (2,5/5)

Čtyři hvězdičky neodpovídají

Pláž a moře  průměrně (3,8/5)

moře fajn + lehátka

Okolí hotelu  průměrně (3,3/5)

celkem pěkné

Celkový dojem  průměrně (2,6/5)

nedopuručila bych tento resort

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 7
z 19 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Albánie - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání