Napsat recenzi

Krásná dovolená

Recenze hotelu Diamma Resort **** (Albánie - Albánie - Drač)

Hodnocení:
průměrně: 2,9/5
Vloženo:
Pobyt: srpen 2018
Přečteno: 210x
Recenze se líbila: 202 čtenářům
Fotografie: 3
Videa: 0
Komentáře: 0

Albánci se stále učí, ale jsou snaživí.

Ubytování  průměrně (3,2/5)

Ubytování v jednotlivých vilkách je super. Neruší Vás dupání po chodbách, bouchání dveří atp. Vše je umístěno v piniovém háji, takže dostatek stínu.

Strava a stravování  průměrně (2,5/5)

Albánci neumějí pracovat s kořením, takže nevýrazná chuť. Maso znají jen vepřové a kuřecí a navíc to vepřové upravují výhradně na grilu, čili je tužší. Odpolední pica u baru super - skutečně z pece. Ryba pouze jedinkrát.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (2,9/5)

Personál ochotný. Denně výměna ručníků. Hodně sekuriťáků, takže se vám nic neztratí i když to necháte bez dozoru. Bazén menší, spíše pro děti.

Pláž a moře  průměrně (4,1/5)

Pláž rozsáhlá s dostatkem lehátek. Moře s velmi pozvolným vstupem. Voda teplá.

Okolí hotelu  průměrně (3,5/5)

K dispozici pouze korzo podle pláže. Ve městečku Golem není nic, pouze pár krámků.

Celkový dojem  průměrně (2,9/5)

Pokud nevyžadujete rušný noční život, tak super.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 7
z 14 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby
  • Pro rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Albánie - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání