Napsat recenzi

Již nikdy

Recenze hotelu Diamma Resort **** (Albánie - Albánie - Drač)

Hodnocení:
průměrně: 2,9/5
Vloženo:
Pobyt: září 2021
Přečteno: 75x
Recenze se líbila: 41 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Od tohoto pobytu jsme očekávaly, slušné ubytování a dobré jídlo.

Ubytování  průměrně (3,2/5)

Pokoj jsme měly zařízený jako na chatičce u českého rybníka. Na nočních stolcích nejsou lampičky, trezor nešel otevřít a přes nahlášení nebyl zprovozněn. U nočního stolku chyběl šuflík (byl rozbitý strčený do skříně na prádlo.

Strava a stravování  průměrně (2,5/5)

Jídlo se stále opakovalo, malý výběr, když došlo, cekalo se dlouho na doplnění. Obsluhu jsme obtěžovali, radši se otočili zády a dělali, že o nás neví. Ve 4hvězdičkovém resortu očekávám, že mě pití bude nalito do skla a ne do plastových pohárků .Hosté platící hotově, dostali pití do skla, měli ubrus i sůl na stole.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (2,9/5)

Personál byl arogantní, neochotný. Po stížnosti delegátovi se nic nezlepšilo

Pláž a moře  průměrně (4,1/5)

pláž a moře super, pouze hodně špačků od cigaret a stále vyrušující a pokřikující prodavači se vším procházející se mezi lehátky

Okolí hotelu  průměrně (3,5/5)

blízké okolí hezké

Celkový dojem  průměrně (2,9/5)

Už nikdy bych tam nejela, pokud se nezlepší služby

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 7
z 14 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Albánie - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání