Napsat recenzi

Hrůza

Recenze hotelu Diamma Resort **** (Albánie - Albánie - Drač)

Hodnocení:
průměrně: 2,6/5
Vloženo:
Pobyt: červenec 2021
Přečteno: 246x
Recenze se líbila: 116 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Absence ručníků, o úklid WC jsme museli žádat po třech dnech delegáta, neochotný personál nás vyhazoval z restaurace. Staré jídlo, vše leží na stolech několik hodin, další den dodají to samé i na stejně špinavých pekáčích. Špinavé pláže, kočičí exkrementy z mřížek u bazénu jsme uklízeli sami, personál nereagoval. V posteli o šířce 150 cm jsme spali 3, přistýlka nešla použít. CK se v reklamaci odvolává na mentalitu lidí, se kterou jsme měli počítat. To vše za 100.000 Kč za týden

Ubytování  průměrně (2,9/5)

Rozbité okno, nefunkční klima

Strava a stravování  průměrně (2,5/5)

Absolutně nehygienické podmínky

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (2,5/5)

Bez úklidu, bez mýdla, bez ručníků

Pláž a moře  průměrně (3,8/5)

špína

Okolí hotelu  průměrně (3,3/5)

špína

Celkový dojem  průměrně (2,6/5)

Budeme muset řešit přes právníka

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 7
z 19 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Albánie - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání