Napsat recenzi

Diamma není hotel, kam se budete vracet

Recenze hotelu Diamma Resort **** (Albánie - Albánie - Drač)

Hodnocení:
průměrně: 2,6/5
Vloženo:
Pobyt: srpen 2022
Přečteno: 256x
Recenze se líbila: 91 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Pěkná pláž, dostatek lehátek, dobré jídlo, solidní pokoje, tragický personál v hotetu.

Ubytování  průměrně (2,9/5)

Pěkné rodinné pokoje, dvě propojené místnosti, dvě terasy, jedna z nich sdílená s dalším pokojem. Chybí drobné vybavení - lampička, odkládací plocha v koupelně, police ve skříňkách. Trezor na pokoji není, byť byl v popisu uveden.

Strava a stravování  průměrně (2,5/5)

Výborné snídaně, obědy, večeře, dostatek a chutné, včetně zákusků a ovoce. Svačina vždy pouze pizza s kečupem a sýrem a meloun v nedostatečném množství a se zpožděním. Bar pouze před jídelnou, na pláži není žàdný a u bazénu není zahrnut do all incl. Nabídka nápojů velmi omezená, koktejly žádné, otevírací doba se nedodržuje.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (2,5/5)

Personál otrávený, neochotný, občas drzý, úklid slabý, v koupelně si musíte vyčistit odpad, neustále chybí ručníky a toaletní papír, ložní prádlo se nevyměňuje. Animace a program v hotelu není. V baru věčně není obsluha, došlo i na to, že si hosté čepovali pivo sami. Na konci pobytu problém s vydáním dokladů a hotovosti z trezoru na recepci. V celém hotelu pouze tři solidní zaměstnanci - jeden číšník, jedna masérka na pláži a jedna manažerka.

Doprava hostů do hotelu problematická. Vyklopí vás s noci na frekventované silnici bez chodníku a dál se musíte postarat. Pro rodiny s dětmi a starší lidi pobíhání mezi troubícími auty s kufry celkem adrenalin. Menší bus, který by zajel přímo k hotelu by byl řešením. Je pouze otázkou, kdy dojde k nehodě, nikoliv jestli k ní dojde.

Pláž a moře  průměrně (3,8/5)

Pláž s jemným pískem a teplé moře. Pro děti ideální.

Okolí hotelu  průměrně (3,3/5)

V okolí hotelu pouze další hotely, všechny v těsné blízkosti. Noční diskotéka z vedlejšího hotelu je dost hlučná.

Celkový dojem  průměrně (2,6/5)

Do doby, než si v Diamma resort vychovají personál, vyberte raději jiný hotel. Je to škoda, jinak by to byl celkem fajn hotel.

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 7
z 19 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Albánie - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání