Napsat recenzi

Varování před službami *****

Recenze hotelu Hotel Dunes ***** (Venezuela - Isla de Margarita - Playa Puerto Cruz)

Hodnocení:
průměrně: 4/5
Vloženo:
Pobyt: březen 2015
Přečteno: 462x
Recenze se líbila: 316 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 1

Důrazně bychom chtěli varovat všechny cestovatele do Venezuely před službami pana ****. Počítejte s tím, že 90% procent věcí, které Vám naslibuje před příletem, nesplní! Pouze zneužívá české turisty k vlastnímu obohacení a příliš si neláme hlavu s plněním toho, co předem nasliboval. Nám například prodal zájezd do Národní rezervace Canaima a delty Orinoka za cenu 485USD/osoba s potvrzením, že v ceně zájezdu je letecký výlet s obletem a přeletem nejvyššího vodopádu světa Salto Angel. Po příletu do rezervace nám ale sdělil, že tento výlet v ceně není a jestli se chceme na vodopád podívat, budeme si ho muset doplatit +65 USD. Což považujeme za dost nehorázné jednání.

O docela nepříjemném cestování v jím zařízeném autobuse bez klimatizace a o neustálých změnách harmonogramu výletu na poslední chvíli se ani není potřeba rozepisovat.

Pana **** rozhodně nedoporučujeme, jestliže nechcete, aby vám svým naprosto neprofesionálním jednáním pokazil dovolenou.

Ubytování  průměrně (3,8/5)

průměr

Strava a stravování  průměrně (3,8/5)

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,8/5)

Průměr

Pláž a moře  průměrně (3,8/5)

Okolí hotelu  průměrně (3/5)

Celkový dojem  průměrně (4/5)

Průměr

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 3
z 4 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Vladimír Novák: Dotaz - 22. 1. 2016 12:24

Dobrý den, odlétáme 6.2.2016. Chci se zeptat: 1. Jméno pána **** ? (ať taky nenaletíme :-) 2. Jak je to s WiFi připojením? 3. Jak je to se signálem na mobil? Děkuji za odpověď. vn reagovat
Přidat komentář

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

zvětšit mapu

Isla de Margarita - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Podrobné hledání