Napsat recenzi

Hotel nedaleko centra Edinburghu

Recenze hotelu Travelodge Edinburgh Cameron Toll (Velká Británie - Skotsko - Edinburgh)

Hodnocení:
Vloženo:
Pobyt: říjen 2016
Přečteno: 44x
Recenze se líbila: 108 čtenářům
Fotografie: 5
Videa: 0
Komentáře: 0

Příjemný hotel vzdálený 20 minut od centra Edinburghu

Ubytování 

Pokoje s vlastním příslušenstvím - sprcha, wc, umyvadlo. Na pokojích jsou TV, konvice na přípravu kávy a čaje (káva a čaj jsou denně doplňovány), k dispozici mýdlo a sprchový gel. Na požádání k zapůjčení na recepci fén a žehlička.

Strava a stravování 

Snídaně je možné objednat malé nebo velké, nevyužili jsme je. Během dne i v pozdních večerních hodinách je možné si objednat teplé jídlo, od brambor po burgery, jídlo je dobré.

Vybavení, služby a personál hotelu 

Wifi na pokojích zdarma denně po dobu 30 minut připojení, nebo za příplatek 3 libry za připojení po dobu 24 hodin, 2 výtahy, non-stop recepce, restaurace s barem, venkovní parkoviště u hotelu zdarma do vyčerpání kapacity, na recepci je možné si zakoupit něco malého v automatu.

Okolí hotelu 

Zastávka autobusu je přímo u hotelu, do centra trvá cesta asi 15-20 minut. Přímo naproti hotelu je velké obchodní centrum Cameron Toll se Sainsbury, kde se dají nakoupit potraviny

Celkový dojem 

Hotel bych doporučila všem věkovým kategoriím, které chtějí trávit čas v Edinburghu a okolí, dostupnost od centra není velká a pokud nechce člověk platit za ubytování v centru, určitě se vyplatí dojíždět z tohoto hotelu.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby
  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro obchodníky

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Velká Británie - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Podrobné hledání