Napsat recenzi

SIDE ALEGRIA

Recenze hotelu Side Alegria Hotel & Spa **** (Turecko - Side - Kumköy)

Hodnocení:
průměrně: 3,5/5
Vloženo:
Pobyt: červen 2017
Přečteno: 91x
Recenze se líbila: 13 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Hotel se nalézá v lokalitě plné obchodů.Nedaleko je i malý Carrefour,kde např.Twistter stojí 1TL.Malou vadou je složení osazenstva hotelu.90 procent rusko,8 procent němečtí důchodci a 2procenta češi a slováci.

Ubytování  průměrně (3,8/5)

Hotelové ubytování bylo super.Např.postele jsem lepší zatím nikde neměl.Jelikož jsme bydleli ve 4.patře,byl krásný výhled na moře.Koupelna čistá.Pokoje sice menší,ale plně dostačující.

Strava a stravování  průměrně (3,8/5)

Strava teda nic moc.Masa minimálně.Stále nedoplněné pulty.Nejsem moc vybíravý,ovšem někdy jsem se nenajedl.Sladkostí dostatek.Zeleninových salátu také,ovšem všude cpou kopr.Pořád fronty a pokud nejsou,tak jsou pulty poloprázdné.Pokud nejste s dítětem,doporučuji chodit na jídlo později,ale né zase moc,nebot na konci tam toho na jídlo už moc nebude.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,4/5)

Vše bylo vpořádku,kromě chování některých číšníku.1/6 stolů obsadí svým doneseným pitím a pak požadují bakšiš,že vám jako uvolní stůl.Neměl bych proti bakšiši za obsluhu námitek,ovšem ještě nic neudělat a chtít peníze ve 4hvězdě,bylo dost ubohé.Procházeli mezi stoly,žduchali lidem do židlí,kteří právě jedli.Z tohoto důvodu pouze 1hvězda.

Pláž a moře  průměrně (3,6/5)

Pláž čistá,pozvolný vstup do vody(dvacet metrů po kolena) ovšem pokud jsou vlny v hloubce to moc nepocitíte,ovšem v té malé vodě se ty vlny zvednou.Malé děti ,které nemají zkušenost s vlnami ,se mohou ze začátku i bát.Jelikož jsme byli v Turecku poprvé,nemohu srovnávat,jestli je to někde lepší či horší.Když to chce někdo pojat,jako opalovací dovolenou musí obsadit lehátko již ráno.Pasový slunečník mi moc nevyhovoval.Jinak písek čistý a na břehu si děti vyhrály.

Okolí hotelu  průměrně (4,1/5)

Plno nákupních možností a blízko do historického centra.Mávnete na místni autobus a jste za chvíli tam.Za dvě osoby jsme platili 5TL.

Celkový dojem  průměrně (3,5/5)

No jsem v rozpacích.Hotel ok,moře super,bazén super,okolí super.Ovšem jsem rozčarován z obsluhy a stravy.Jelikož jsme to měli jako LM,tak dávám 3 hvězdy,ovšem za plnou cenu bych byl rozčarován.Pokud tedy nezlepší tyto dvě položky,výměna některých členů personálu a větší starosti o jídlo nemohu tento hotel doporučit

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 9
z 14 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

zvětšit mapu

Side - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Podrobné hledání