Napsat recenzi

Dovolená na Djerbě na podzim 2016.

Recenze hotelu Vincci Helios Beach **** (Tunisko - Djerba - Midoun)

Hodnocení:
průměrně: 3,9/5
Vloženo:
Pobyt: září 2016
Přečteno: 555x
Recenze se líbila: 95 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Jedná se o velký velkokapacitní hotel. Ubytování v hlavní budově s výhledem na přijíždějící autobusy. Oficiální kategorie hotelu je 4*, ale já bych hodnotil na 3*

Ubytování  průměrně (4,3/5)

Ubytování v hlavní budově je velice špatné. Budova - stěny nemají dostatečnou zvukovou izolaci, tudíž je slyšet úplně vše, od spláchnutí záchodu, televize, obzvlášť Rusové jsou dost hluční. Uklízečky už ráno začínají s úklidem volných, uvolněných pokojů a potom je slyšet každé posunutí nábytku, židle atd. Další nevýhoda je, že dveře se otevírají pouze na elektronickou kartu a na jeden pokoj-apartmán je pouze jedna. Nejhorší je zavírání dveří, kdy se musí pořádně bouchnout, aby skutečně pokoj byl zamčený.

Strava a stravování  průměrně (4/5)

Hlavně bych chtěl pochválit obsluhu, která to všechno zvládala na jedničku, jedná se o velký velkokapacitní hotel. Z hlediska stravování bylo všeho dostatek, ale což mne zklamalo byla nabídka levného a nekvalitního vína. Další nedostatek byl v přípravě masa na roštu, kdy docházelo k připálení - znehodnocení kvalitních surovin.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4/5)

Všechno OK.

Pláž a moře  průměrně (4,2/5)

V recenzích se uvádí, že hotel se nachází přímo u jedné z nejkrásnějších písčitých pláží ostrova. V Tunisu jsem byl po třetí v termínu září-říjen, ale pláž i moře bylo enormně znečištěné od chaluh. Sice se snažili pláž vyčistit malotraktorem, a to tím, že chaluhy pouze odsunuli a tedy vznikla velká a zapáchající hromada, ale v moři (hlavně na začátku) i tak bylo velké množství chaluh a mezi nimi i nebezpečné medúzy.

Celkový úklid pláže spočíval tedy pouze na malotraktoru, který hodně nečistot zavrstvil novou vrstvou písku. Odpadky od svačin, rozbité sklo, cigaretové špalky, výkaly od konů, velbloudů a psů atd., nikdo neuklízel. V hotelu, i areálu byla spousta animátorů a zbytečných animačních programů, tak nechápu proč někdo nemohl vzít igelitku, rukavice a pláž uklidit. Na pláži nejsou toalety ani převlíkárny a nejbližší záchod je až v hotelu asi 300 m.

Okolí hotelu  průměrně (3,1/5)

Vhodná lokalita na procházky. Obchody v Midounu.

Celkový dojem  průměrně (3,9/5)

Špatný.

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 20
z 29 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

zvětšit mapu

Djerba - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Podrobné hledání