Napsat recenzi

Skvěle pokažená dovolená

Recenze hotelu Khao Lak Palm Beach Resort **** (Thajsko - Phang Nga - Khao Lak)

Hodnocení:
průměrně: 3/5
Vloženo:
Pobyt: květen 2016
Přečteno: 242x
Recenze se líbila: 132 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Před odletem jsme byli zahrnuti spoustou materiálů o cestování po EU, což vzhledem k tomu, že jsme letěli do Thajska bylo trochu srandovní (nyní už bohužel víme proč a k smíchu nám to není).

Na naše konkrétní písemné a telefonické dotazy jsme dostali ujištění, že je vše v pořádku a k tomu trochu zavádějící a neúplné odpovědi (perfektně zamaskované).

Více níže.

Ubytování  průměrně (5/5)

Ubytování na jedničku. Není co vytknout, hotelové pokoje rozprostřené v kopci nádherně zakryté hustým porostem stromů, udržované cestičky, potůčky a květiny.

Velice rádi bychom se vrátili.

Strava a stravování  průměrně (5/5)

Strava velmi chutná - měli jsme snídaně a večeře. K snídani švédské stoly (okamžitě doplňované) a k večeři možnost ze 2 menu (evropské a Thajské - předkrm, polévka, hlavní jídlo dezert), případně strava dle jídelního lístku do hodnoty předplaceného menu (téměř nemožno vyčerpat).

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (5/5)

Vybavení hotelu na slušné úrovni- 2 bazény, posilovna, masáže. Neustálý úklid venkovních i vnitřních prostor.

Thajci jsou velmi milí, ochotní a přívětiví (na personál hotelu nelze říct křivé slovo).

Pláž a moře  průměrně (4,5/5)

Prostory hotelu jsou zakončené krásnou pláží, před ní jsou k dispozici zdarma lehátka a bar.

Bohužel jsme na místě byli v období dešťů, takže slunce a klidného moře jsme moc neužili, ale i přes mraky slunce dokázalo člověka spálit. Vlny v moři zase byly příjemným zpestřením k plavání v bazénu.

Okolí hotelu  průměrně (4/5)

Kolem hotelu se po jedné straně táhne moře a po druhé silnice. Do města se lze dostat za směšný poplatek hotelovým taxíkem, nebo krátkou procházkou pěšky.

Celkový dojem  průměrně (3/5)

Celkový dojem z dovolené pokazila CK, jelikož delegátka sice čekala na letišti a posadila nás do taxíku směr hotel, ale od té doby jsme ji neviděli i když dokonce písemně trvala na zahajovací schůzce (určila přesný čas) - bohužel teprve po cca hodině shánění recepční hotelu telefonem nám oznámila, že pro nemoc a špatné počasí se nekonají žádné výlety ani jiné akce.

Vtip byl, že ovládala pouze němčinu (anglicky jen trochu koukala) a jelikož my nejsme také žádní lingvisti (i proto jsme se předem písemně dotazovali na česky mluvícího delegáta), tak jsme měli prostě smůlu.

Potkaly nás problémy se zavazadly, zdravotní problémy a neměli jsme možnost cokoli řešit. Rozsypanou rýži číst neumím.

Po návratu jsme naše problémy chtěli řešit, proto jsme napsali reklamaci Agentuře, ta ji obratem postoupila společnosti *****. a taj ji obratem zamítla, jelikož prý někde bylo napsáno, že je tam jen německy hovořící delegát.

Po písemném nesouhlasu s řešením reklamace přišlo zamítnutí druhý den (snad to alespoň někdo četl), prý nemohou za to, že jsme dostali nekompletní informace z Agentury. Tudíž nám nezbývá, než hledat pomoc jinde.

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 1
z 2 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

zvětšit mapu

Phang Nga - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Podrobné hledání