Napsat recenzi

Opravdový ráj

Recenze hotelu Palumbo Reef Resort **** (Tanzanie - Zanzibar - Uroa)

Hodnocení:
průměrně: 4,7/5
Vloženo:
Pobyt: listopad 2016
Přečteno: 429x
Recenze se líbila: 84 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Dovolená úžasná, hotel nádherný s milou a věčně se usmívající obsluhou. Oceán teplý, někdy i přes 35 stupňů. Bílé pláže, průzračná voda. Oceán tisíce barev modré. V měsíci listopadu více řas a trávy. Možnost několika výletů dodalo naší dovolené ještě větší nádech exotiky a nepopsatelných zážitků.

Prostě byly jsme mile překvapeny.

Ubytování  průměrně (4,2/5)

Pokoj prostorný, pěkný. Každý den uklizeno a nazdobeno květinami. Postel pohodlná.

Strava a stravování  průměrně (4,1/5)

Jídlo dobré. Kuřecí, ryby, polévky, těstoviny, rýže..... Po týdnu už trochu leze krkem. Ale dobré.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,4/5)

Personál úžasný, ochotný - nejvíce usměvaví lidé. Nic není problém Hakuna matata. Program v hotelu zajišťován animátory (spíše pro dospělé), kteří nás uháněli celý den (šipky, volejbal, aquagym, pinčes,......) Opravdu na nudu nebyl čas. Těchto služeb jsme využívaly rády. Večerní programy: Africké tance, akrobati, Masajové, tanečníci...

Taky disco v klubu Makelele, který je v areálu hotelu.

Pláž a moře  průměrně (4,4/5)

Pláž nádherná, občas i hlídaná. Z počátku přivítání místními prodejci a masaji, spíše intenzivní, po dvou dnech už si nás pamatovali tak jen mávali ahoj. Na procházce po pláži do vesnice Vám Masajové udělají doprovod v podobě ochranky. Rádi si povídají a dělají legraci. Jsou rádi když je navštívíte v jejich krámcích. Jediné negativum bylo mnoho řas a trávy, která při odlivu zůstala na pláži.

Okolí hotelu  průměrně (3,9/5)

Na pláži hned první den nás odchytil AMOS a JERRY, kteří pořádají výlety. Vůbec se s nimi nebojte, opravdu splní, co slíbí, oba umí česky. Výlety za třetinové ceny než od delegátky. My absolvovaly všechny (4) výlety a naprostá spokojenost. Díky tomu jsme procestovaly téměř celý ostrov, aspoň to zajímavé z něj a jsou to nepopsatelné zážitky na celý život.

Také jsme jeden den využily nabídky místních rybářů. kteří nám nabídli převoz na člunu na protější pláž, která je mimochodem jako ze snu. Nádherná bílá, čistá, prázdná pláž s plážovým barem.

Celkový dojem  průměrně (4,7/5)

Moc se nám dovolená líbila. Byly jsme přímo nadšené a pokud to bude možné, rády se vrátíme...co nejdřív!!!!

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 25
z 26 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

zvětšit mapu

Zanzibar - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Podrobné hledání