Napsat recenzi

Já myslím dobré.

Recenze hotelu Continental Parkhotel *** (Švýcarsko - Ticino - Lugano)

Hodnocení:
průměrně: 3,5/5
Vloženo:
Pobyt: červenec 2016
Přečteno: 63x
Recenze se líbila: 172 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Všechno dobré,akorát obdivuji ty řidiče autobusu,nebot ti turisté se chovají jako hovada,neustoupí.

Ubytování  průměrně (4/5)

V normě,dobré.Před odjezdem jsem se díval na recenze a někteří by chtěli "za málo peněz,hodně muziky".Jsem spokojen a příští rok pojedu do stejné destinace jako letos a přemítám,že i do stejného hotelu.Jo,aby nebyla samá pozitiva,tak první noc (přijeli jsme ve dvě v noci) jsme neměli povlečeno a deky nás kousaly,ale vše bylo promptně napraveno,dokonce i jídlo jsme v tu dobu dostali (svačinu).

Strava a stravování  průměrně (3,5/5)

Není to pětka hotel,ale dobré,spokojenost.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4/5)

NO,ta televize by mohla být o 70 cm úhlopříčky větší (zrovna běželo Euro 2016),ale klima běží dobře a řekl bych i tiše.Personál super,akorát neumí česky,čemuž se nedivím.Ovšem rusky a polsky umí.S tou řečí sranda.

Pláž a moře  průměrně (4/5)

Pláž nedaleko,slabých deset minut.Po cestě obchod se studeným pivem (na pláži stojí v jeden den 4 lv a druhý den 6 lv,prostě jak se jim zachce).Moře čisté,akorát dva dny jsme měli řasy,ale ukrutně,nebot byl velký vítr a vlny.Ovšem stačilo popojít o cca 200-300 metů dále a bylo čisto.

Okolí hotelu  průměrně (3,5/5)

Okolí hotelu?Samý hotel a stánky.Jet jedině bez manželky s kámošem nebo přítelkyní (nebot hospody jsou skvělé) a nebo manželce sebrat peníze.Toto ovšem není sranda.

Celkový dojem  průměrně (3,5/5)

Myslím,že pro normálního smrtelníka (nepočítám mezi to nějaké "podnikatele" a boháče,ti létají za naši "pot,krev a dvanáctihodinové směny" za téměř minimální mzdu na Scheysely, Bahamy a do Belize) je to super dovolená.Příští rok zase,ale možná vyzkouším jiný hotel.Ovšem nevím,jsem konzervativní,spíše ten samý.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 2
z 2 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro mládež
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro obchodníky

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

zvětšit mapu

Podrobné hledání