Napsat recenzi

zámky šíleného Ludvíka Bavorského Linderhof a Neuschwanstein

Recenze hotelu Zámky Ludvíka Bavorského (Německo - Neuschwanstein Linderhorf)

Hodnocení:
Vloženo:
Pobyt: květen 2015
Přečteno: 210x
Recenze se líbila: 279 čtenářům
Fotografie: 9
Videa: 0
Komentáře: 0

Výtečná poznávačka Cesty Evropou po zámcích šíleného Ludvíka Bavorského ,Ludvík II. Wittelsbach (též Ludvík II. Bavorský, vlastním jménem Ludwig Friedrich Wilhelm), (25. srpna 1845 Mnichov, zámek Nymphenburg; – 13. června 1886 na Wurmském jezeře, dnešní Starnberské jezero, u zámku Berg), byl z politického hlediska nepříliš významný bavorský král, který vstoupil do historie především jako mecenáš umění.

Pocházel z knížecího a královského rodu Wittelsbachů a od 10. března 1864 až do 9. června 1886 byl králem Bavorska. Byl nazýván pohádkovým králem, a to především díky zámkům, které vybudoval, a také pro svůj tragický životní osud.

Ubytování 

bez

Strava a stravování 

Všude bylo možnost se občerstvit, vše čerstvé

Vybavení, služby a personál hotelu 

průvodkyně 110% +

Okolí hotelu 

vše v okolí zámků bylo krásné

Celkový dojem 

Prvotřídní - zejména byla skvělá průvodkyně, která měla velmi příjemný hlas, tak prvotřídní vědomosti a bylo vidět, že ji to baví. Dozvěděly jsme se nejen spoustu zajímavého o historii, ale velmi nenásilně paní průvodkyně do přednesu začlenila i krajové tradice, přírodu. Opravdu to stálo za to, zámky jsou nádherné. Velmi profesionálně pojaté, ale zroveň s velmi lidským přístupem. Bylo dost přestávek i volno k zakoupení suvenýrů.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Německo - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Podrobné hledání