Napsat recenzi

Prohlídka krásného hotelu Luxury Bahia Principe Sian Ka'an *****

Recenze hotelu Luxury Bahia Principe Sian Ka'an ***** (Mexiko - Quintana Roo - Chacalal)

Hodnocení:
průměrně: 5/5
Vloženo:
Pobyt: listopad 2016
Přečteno: 43x
Recenze se líbila: 63 čtenářům
Fotografie: 8
Videa: 0
Komentáře: 0

Luxusní hotel se nachází uprostřed velké tropické zahrady. Jedná se o nejmenší hotel v komplexu Grand Bahia. Tento hotel je určen pouze pro dospělé (věk 18+).

Ubytování  průměrně (5/5)

Hotel má pouze asi 400 pokojů. Tyto pokoje jsou luxusně vybavené, prostorné a čisté. Pokoje jsou buď superiory, gardenrooms a nebo penthouse. Tento typ pokoj je opravdu top - kromě luxusního vybavení má na balkóně jaccuzi.

Strava a stravování  průměrně (5/5)

Rozmanitá strava uspokojí zcela určitě každého náročného klienta. Všechny jídla jsou formou bufetu. Klienti mohou využít i restaurace na ala carte - zde je ale důležitá rezervace předem. Tyto restaurace určitě doporučuji.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (5/5)

K vybavení hotelu patří lobby bar, mezinárodní restaurace, 2 speciální restaurace, 4 bary a snack bar. Bezdrátové připojení je zdarma v celém hotelu. Lehátka a slunečníky jak u bazénu, tak na pláži jsou v ceně. Klienti tohoto hotelu mají možnost využívat všechny restaurace v komplexu Grand Bahia.

Pláž a moře  průměrně (4,7/5)

Krásná písečná pláž je vzdálena od hotelu asi 10 minut. I zde můžete využívat vláčky, které Vás dovezou na pláž i do dalších částí resortu.

Okolí hotelu  průměrně (5/5)

V blízkosti hotelu jsou dvě města, Tulum je vzdáleno od hotelu asi 25 minut a město Playa del Carmen asi 35 minut. Tato města můžete využít k nákupu dárků, ale i k poznání místní kultury a života.

Celkový dojem  průměrně (5/5)

Tento hotel zcela jistě uspokojí náročné klienty. Personál je milý, vstřícný, vždy se snaží vyhovět přání klienta. Mexiko je nádherná země a určitě se sem ráda ještě jednou vrátím.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 3
z 3 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro mládež
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby
  • Pro obchodníky

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

zvětšit mapu

Quintana Roo - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Podrobné hledání