Napsat recenzi

Prohlídka hotelu Luxury Bahia Principe Sian Ka'an *****

Recenze hotelu Luxury Bahia Principe Sian Ka'an ***** (Mexiko - Quintana Roo - Chacalal)

Hodnocení:
průměrně: 5/5
Vloženo:
Pobyt: prosinec 2016
Přečteno: 39x
Recenze se líbila: 92 čtenářům
Fotografie: 9
Videa: 0
Komentáře: 0
 • hotel hotel
 • hotelové pokoje hotelové pokoje
 • hotelové pokoje hotelové pokoje
 • bazén bazén
 • lobby lobby
 • restaurace restaurace
 • restaurace restaurace
 • restaurace restaurace
 • pláž pláž

Luxusní hotel, který sice leží od moře asi 10 minut pěšky (jezdí od hotelu i vláček), ale soustředí se na luxusní služby. Tento hotel je určen jen pro dospělé (tedy věk 18+)

Ubytování  průměrně (5/5)

Tento hotel z celého komplexu patří mezi nejmenší, je pouze pro dospělé a má asi 400 pokojů. Pokoje jsou velmi hezké a prostorné. Pokoje jsou s klimatizací a balkónem, samozřejmostí je lednička, a trezor. V koupelně naleznete sprchový kout, vanu a fén. V pokoji je malý obýváček s TV. Pokoje jsou rozděleny jako Superior, Gardenrooms a Penthouse, přičemž ten je opravdu špička. Tento pokoj má totiž jaccuzi na střeše, takže zde je relaxace přímo nezbytná.

Strava a stravování  průměrně (5/5)

Hotel má restauraci, kde nabízí pestré stravování od snídaní po večeře. Hosté v tomto hotelu ale mohou využívat i všechny restaurace z okolních hotelů - Coba, Tulum nebo Akumal. Mohou vyžívat každý den restaurace ala carte (oproti hotelu Coba nebo Tulum, kde je možnost využít ala carte pouze 3x za pobyt)

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (5/5)

Hotel má 4 bazény, 4 restaurace (přičemž se mohou využívat i v ostatních komplexech další, jak bylo zmíněno výše) a asi 5 barů. Pláž je asi 10 minut pěšky, ale na pláž a v podstatě po celém komplexu jezdí vláček asi každých 5-10 minut, který vás všude doveze. Vláčků jezdí několik, mají spoustu tras, ale všichni vám ochotně poradí a buď správně nasměrují a nebo když nikoho nevezou, tak vás přemístí sami.

Kousek od hotelu je i golfový klub Riviera Maya Golf Club.

Wi-fi je v celém hotelu 24 hodin zdarma každý den po celou dobu pobytu.

Hotel nabízí mezinárodní animační programy, jak denní, tak noční.

Dále můžete využít zdarma lekci potápění v bazénu, pak hodinu denně zdarma surf, kajak, tenis (bez osvětlení), katamarán..

Pláž a moře  průměrně (4,7/5)

Pláž je asi 10 minut od hotelu, ale určitě stojí za to. Je to pláž s bílým pískem a krásně tyrkysovým mořem. Menší nevýhoda je, že jsou celkem blízko vlnolamy a dále se nesmí. Když jsou vlny, je to i nebezpečné. Když vlny nebyly, návštěvníci za kamenné vlnolami chodili, je to ale zakázané. V moři plave i pár barevných rybičkem, takže je zde i možnost šnorchlování.

Na pláži jsou i motorizované sporty za poplatek a v hotelu Tulum, který leží přímo u pláže je i soukromé Delfinárium (představení zdarma, plavání za poplatek).

Lehátka a slunečníky jsou na pláži zdarma.

Okolí hotelu  průměrně (5/5)

Hotel leží mezi městy Tulum a Playa de Carmen, pokud byste chtěli možnost vidět místní městečka. Pokud vám stačí menší nákupy, tak poblíž je nákupní možnost u Haciendy Doni Isabely, kde je i několik barů, diskotéka, živá hudba a spoustu stánků.

Jak jsem již říkala výše, tak milovníci golfu mají možnost poblíž jednoho golfového klubu využít se slevou.

Celkový dojem  průměrně (5/5)

Tento hotel je velice příjemný, klidný (ať už je to tím, že je bez dětí a nebo tím, že je v zeleném háji). Uspokojí svými službami i náročného klienta. Pokud budu mít možnost, do hotelu bych se určitě ráda někdy vrátila.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 3
z 3 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

 • Pro mládež
 • Pro starší a méně pohyblivé osoby
 • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
 • Pro zamilované a manželské páry
 • Pro obchodníky

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

zvětšit mapu

Quintana Roo - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Podrobné hledání