Napsat recenzi

Prohlídka hotelu Luxury Bahia Principe Akumal *****

Recenze hotelu Luxury Bahia Principe Akumal ***** (Mexiko - Quintana Roo - Chacalal)

Hodnocení:
průměrně: 5/5
Vloženo:
Pobyt: leden 2017
Přečteno: 62x
Recenze se líbila: 73 čtenářům
Fotografie: 7
Videa: 0
Komentáře: 0
 • hotelové pokoje hotelové pokoje
 • pokoj pokoj
 • výhled z pokoje výhled z pokoje
 • posezení posezení
 • bazén u moře bazén u moře
 • plážová lehátka plážová lehátka
 • pláž pláž

Krásný hotel ležící přímo na dlouhé pláži s bílým pískem soustředící se na náročnou klientelu. Hotel leží asi hodinu a půl od letiště Cancún mezi městečky Tulum a Playa de Carmen.

Ubytování  průměrně (5/5)

Prostorné pokoje, v kterých se nachází velká postel (někde s nebesy), pak malým obýváčkem (rozkládací gauč jako přistýlka a stoleček se dvěma židličkami.

V pokoji je dále TV, minibar (za poplatek), pak set na přípravu čaje a kávy, trezor (za poplatek). Hotel má klimatizaci, větrák a balkón. Pokoje jsou buď Superior s výhledem do zahrady a nebo s výhledem na moře. V koupelně je sprcha nebo vana se zástěnou, toaletou, fénem a županem s pantoflemi.

Strava a stravování  průměrně (5/5)

Pestrá a chutná strava. Mají příjemně rozdělenou bufetou stravu například na italskou, čínskou, asijskou, mexicko, jídlo pro děti, ovoce, zelenina..

Hotel má 7 restaurací, můžete využívat všechny služby po celém komplexu. Každý den lze využívat ala carte místo bufetové restaurace. Je zde vyžadováno formální oblečení, ale to je myslím všude v těchto restauracích samozřejmostí.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (5/5)

Wi-Fi je v lobby 24 hodin zdarma, na pokoji za poplatek.

Hotel dále nabízí denní i noční animační programy.

V haciendě Doni Isabely je i diskotéka a živá hudba. Také je zde spoustu stánků, jak se suvenýry, tak tequillou a oblečením.

Hotel má několik barů, restaurací a bazénů. Personál je v celém komplexu velice milý a ochotný. Je zde také tělocvična zdarma a Spa za poplatek.

Pokud máte rádi delfínky, tak každý den je krátké představení u hotelu Tulum (kousíček od pláže v bazénu), plavání je už ale za příplatek.

Pláž a moře  průměrně (5/5)

Krásná pláž s bílým pískem, na které jsou lehátka a slunečníky zdarma. Hotel má krásný bazén, z kterého je přímo pohled na tuto nádhernou pláž.

Přístup do moře může být někde trošku kamenitý, takže doporučuji buď boty do vody a nebo jít kousek dále a kamínky už nejsou, je jich zde jen pár, nemusíte mít strach, že je to jak v Egyptě, kde jsou rozsáhlé korály. V moři je i pár barevných rybiček, takže doporučuji si i zašnorchlovat. Moře je opravdu nádherné a hraje spoustu modrými barvičkami.

Na pláži jsou motorizované sporty za poplatek.

Lze ale využít za pobyt i třeba katamarán, surfing, které jsou hodinu denně zdarma.

Okolí hotelu  průměrně (5/5)

Kousek od hotelu se nachází golfové hřiště. Hotel leží mezi městy Tulum a Playa de Carmen, kde je spoustu nákupních možností. Pokud se vám nechce moc cestovat, tak nákupy jsou možné, jak v hotelu u recepce, tak v Haciendě Doni Isabely. Kousek od hotelu je městečko Tulum, kde je pozůstatek historických památek přímo nad mořem. Dále je kousek od hotelu i pyramida Coba, na kterou se dá vylézt. Je zde samozřejmě spoustu dalších výletů, které určitě s návštěvou Mexika doporučuji. Chicken Itza, ostrov Contoy a mnoho dalších.

Celkový dojem  průměrně (5/5)

Další příjemný hotel, který jsme měli možnost navštívit a který určitě doporučuji. S možnostmi, které nabízí, uspokojí i náročné klienty. Do tohoto hotelu bych se ráda vrátila, tak doufám, že bude ještě příležitost Mexiko navštívit.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 3
z 3 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

 • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
 • Pro starší a méně pohyblivé osoby
 • Pro všechny věkové kategorie
 • Pro mládež
 • Pro zamilované a manželské páry
 • Pro obchodníky

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

zvětšit mapu

Quintana Roo - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Podrobné hledání