Napsat recenzi

Rozsáhlý hotelový komplex pro náročné klienty

Recenze hotelu Gran Bahía Príncipe Tulum ***** (Mexiko - Quintana Roo - Chacalal)

Hodnocení:
průměrně: 5/5
Vloženo:
Pobyt: listopad 2016
Přečteno: 35x
Recenze se líbila: 72 čtenářům
Fotografie: 29
Videa: 0
Komentáře: 0

Tento komplex leží u krásné pláže s bílým pískem. V blízkosti se nachází historické archeologické naleziště Tulum a golfové hřiště. Od letiště v Cancúnu je vzdálen asi 2 hodiny jízdy autobusem.

Ubytování  průměrně (4,8/5)

Asi 987 pokojů se nachází v 52 vilkách rozmístěných v krásné udržované tropické zahradě. Prostorné pokoje jsou vybaveny koupelnou, WC, vysoušečem vlasů, trezorem za poplatek, minibarem, telefonem, setem na přípravu kávy a čaje, žehličkou a žehlícím prknem, deštníkem terasou nebo balkonem.

Strava a stravování  průměrně (5/5)

Jídlo je velice pestré. Klienti využívají hlavní restauraci na snídaně, obědy i večeře. Mohou však využít některou z restaurací na ala carte (brazilská, gurmánská, mexická). Určitě doporučuji, jde o opravdu skvělý gurmánský zážitek v těchto restauracích. Do těchto restaurací je ale důležitá vždy rezervace předem.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (5/5)

Hotel je vybaven vstupní halou s recepcí. V loby baru je k dispozici internet zdarma, na pokojích za poplatek. V zahradě jsou klientům k dispozici 3 bazény, jacuzzi, terasa na slunění, slunečníky, lehátka a osušky jsou k dispozici zdarma. Určitě je i příjemné posezení v baru umístěném přímo v bazénu. V tomto hotelovém komplexu je vybudováno delfinárium. Klienti tak mají možnost buď shlédnout každý den kolem poledne menší představení s delfíny a nebo si za poplatek s delfíny mohou zaplavat, popřípadě se jen vyfotit.

Pláž a moře  průměrně (4,8/5)

Dlouhá písečná pláž je částečně chráněna korálovým útesem. I zde jsou k dispozici klientům zdarma lehátka, slunečníky a osušky zdarma. Pokud se chcete osvěžit, můžete využít plážový bar nebo restaurace, kde si můžete dát v klidu i oběd. V moři můžete vidět spousty rybiček, zvláště, pokud jim hodíte do vody nějaký pamlsek.

Okolí hotelu  průměrně (5/5)

Hotel leží v blízkosti měst Play Carmen a Tulum, takže můžete tato místa využít k nákupu dárků anebo jen tak poznat místní kulturu.

Celkový dojem  průměrně (5/5)

Co jsem poznala Mexiko, tak od té doby patří k mým nejkrásnějším a nejzajímavějším zemím na světě. Pokud budu mít ještě někdy příležitost, určitě se sem ráda vrátím.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 4
z 4 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro mládež
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro obchodníky
  • Pro rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

zvětšit mapu

Quintana Roo - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Podrobné hledání