Napsat recenzi

Hotel Emeraude Beach

Recenze hotelu Emeraude Beach Attitude *** (Mauricius - Východní pobřeží - Belle Mare)

Hodnocení:
průměrně: 3,8/5
Vloženo:
Pobyt: září 2017
Přečteno: 30x
Recenze se líbila: 23 čtenářům
Fotografie: 7
Videa: 0
Komentáře: 0

Příjemný malý hotýlek, který nově už bude dostupný pouze dospělým osobám. Večerní párty v tomto hotelu jsou opravdu živé a kdo si rád poslechne živou hudbu a chce se pobavit, má příležitost

Ubytování  průměrně (3,7/5)

Příjemné pokoje, které jsou možné s přistýlkou, která je vhodná i pro dospělou osobu. Čisté sociální zařízení s odděleným záchodem je opravdu příjemné.

Strava a stravování  průměrně (3,6/5)

Večeře i snídaně formou bufetu, oběd jsem neměla možnost zažít, v hotelu jsem přes něj nebývala. Ale večeře i snídaně jsou opravdu bohaté. Na výběr je od ovoce, zeleniny, teplého jídla, příloh, ale i studeného bufetu velké množství druhů - vybere si opravdu každý.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4/5)

Personál opravdu nápomocný, nešlo nám zamčít pokoj, jeden ze zaměstnanců neváhal a hned za námi dorazil a vysvětlil nám rozdíl v zamykání oproti jiným hotelům. V hotelu se nachází menší spa, které bude do budoucna rozšířeno právě o část, která dříve byla vyhrazena dětem.

Pláž a moře  průměrně (3,7/5)

Pláž se nachází hned před hotelem. Přes silnici Vás převede jeden ze zaměstnanců, na veřejné pláži jsou neustále přítomni i zaměstnanci hotelů, kteří Vám přinesou cokoliv z hotelu - ať jídlo či nápoj. Od devíti hodin ráno jsou na pláži dostupná i lehátka, která tam zaměstnanci hotelu přenesou.

Okolí hotelu  průměrně (3,7/5)

Hotel je přímo u pláže která má místy listnaté či palmové háje, opravdu příjemné prostředí.

Celkový dojem  průměrně (3,8/5)

Je vidět, že hotel se nově zaměřuje opravdu hlavně na dospělou klientelu, Jakékoliv přání Vám vyplní - na pokoj je možné si objednat i láhev vína atd.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 8
z 10 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro starší a méně pohyblivé osoby
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

zvětšit mapu

Východní pobřeží - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Podrobné hledání