Napsat recenzi

Hotel Caribbean Village Agador Tamlelt

Recenze hotelu Hotel Caribbean Village Agador Tamlelt *** (Maroko - Maroko - Agadir)

Hodnocení:
průměrně: 3,7/5
Vloženo:
Pobyt: říjen 2016
Přečteno: 171x
Recenze se líbila: 126 čtenářům
Fotografie: 3
Videa: 0
Komentáře: 0
  • jeden z 5 hotelových bazénů jeden z 5 hotelových bazénů
  • pohled na samostatné objekty s pokoji pohled na samostatné objekty s pokoji
  • Pohled z hotelového pokoje Pohled z hotelového pokoje

Jedna se o tříhvězdičkový hotel a ten, kdo hledá ubytování s luxusním vybavením a nablýskanými pokoji, ať se ohledné po hotelu s více ****. Absence luxusního pokoje je však plně vykompenzován velice příjemným prostředím hotelového komplexu s několika samostatně stojícími objekty s menším počtem pokojů a v prostředí plném zeleně, palem a denně udržovaného parku, což je zárukou dokonalého klidu a relaxu a host přitom nemá pocit, že se nachází ve velkokapacitním ubyt. zařízení. Hotel rovněž nabízí množství různých sportovišť a organizovaných volnočasových aktivit.

Ubytování  průměrně (3,4/5)

Pokoje menších rozměrů se standardním vybavením, samostatným WC, sprchovým koutem, balkonem s výhledem převážně orientovaným do zeleně. Denně prováděný úklid s ustýláním a pravidelnou kontrolou výkonu pokojských.

Strava a stravování  průměrně (3,9/5)

Mezinárodní i domácí kuchyně dle vlastního výběru s dostatečnou obměnou pokrmů obohacena o pestrou nabídku salátů, ovoce a zákusků, nealkoholických nápojů včetně piva s možností neomezené konzumace nápojů během celého dne v několika barech v rámci areálu pro hosty all-inclusive. Široké časové rozpětí výdejů stravy s možnosti předchozí rezervace v několika stylových restauracích v areálu. Obsluhující personál byl milý, ochotný, vstřícný a promptně reagoval na požadavky hostů.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,7/5)

Hotel nabízí standardní služby, navíc disponuje i vlastní prádelnou a čistírnou, bankomat vedel recepce, guest service. Množství butiků a obchůdků s módním oblečením, sportovními potřebami, drogistickým zbožím a stánky se suvenýry rozmístěny po celém komplexu. Caribbean Village disponuje asi 7 bazény, které nejsou soustředěny na jednom místě ale jsou situovány v různých částech areálu a každý si tak může najít svou oázu klidu. Kromě toho hotel disponuje tenisovými kurty s možností poskytnutí placených lekcí trenérem, minigolfem, welnessem a školkou. Hotel byl vybaven i bezbariérovými přístupy pro osoby pohybující se na invalidním vozíčku.

Personál hotel byl vstřícný, což se projevilo zejména tím, že po uvolnění pokoje v den odjezdu nám ochotně a bezúplatně poskytl náhradný pokoj (apartmán), poté, co syn dostal ráno horečku a na tomto pokoji mohl zůstat až do odjezdu na letiště.

Pláž a moře  průměrně (4/5)

Pláž se nachází cca 5 minut klidné procházkové chůze a od hotelu ho odděluje pouze středně frekventovaná silnice. Hotel disponuje vyhrazeným prostorem na pláži s bezplatně poskytovanými slunečníky a lehátky, včetně stánku s nealkoholickými nápoji bez omezení množství konzumace prakticky po celý den. Několik desítek metrů široká pláž s jemným pískem je dlouhá asi 9 km a i díky tomu, je Agadir považován za perlu mezi přímořskými letovisky v Maroku. Po celé délce pláže ve městě ji lemuje široká promenáda, která je místními i turisty hojně využívána nejen na procházky ale i k jízdě na kole, joggingu a k dalším volnočasovým aktivitám. Bezpečnost lidí na pláži je zajištěna formou pravidelných kombinovaných hlídek armády a policie a policejní motopatrolou na čtyřkolkách. Pravidelný úklid pláže a kultivace písku pomocí speciálního zařízení. Teplota vody v Atlantiku koncem října a začátkem listopadu byla velice příjemná (23 C) a zdála se být teplejší než voda na našich koupalištích uprostřed léta.

Okolí hotelu  průměrně (3,7/5)

Hotel se nachází v turistické zóně města s velkým počtem hotelů, různých obchodů, restaurací, zábavných podniků a půjčoven aut a je vzdálen od rušných a hustě obydlených častí Agadiru.

Celkový dojem  průměrně (3,7/5)

Vynikající místo pro relax a klid pro ty, co nemají strach před mocnými vlnami Atlantiku, mají rádi písčité pláže a nechtějí se nudit.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 19
z 29 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

zvětšit mapu

Maroko - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Podrobné hledání