Napsat recenzi

Pohádková dovolená

Recenze hotelu Club Hotel Riu Tikida Dunas **** (Maroko - Maroko - Agadir)

Hodnocení:
průměrně: 4,6/5
Vloženo:
Pobyt: listopad 2016
Přečteno: 235x
Recenze se líbila: 108 čtenářům
Fotografie: 3
Videa: 0
Komentáře: 0
  • pohled na jeden z bazénu pohled na jeden z bazénu
  • tým animátorů tým animátorů
  • příprava marockého jídla přímo u bazénu příprava marockého jídla přímo u bazénu

Pohádková dovolená v Maroku, musím říct, že jsme jeli s obavami kvůli počasí, protože spousta lidí psala i říkala, že počasí je tam proměnlivé, my měli to štěstí, že z 8 dnů jsme měli opravdu 7 dní celý dny slunečné, pouze jeden den byl zatažený a trošku deštivý, ale přesto jsme se koupali,jediná vada na kráse byla po celou dobu černá vlajka...

Ubytování  průměrně (4,8/5)

Hotel má k dispozici velký počet pokojů. Pokoje jsou klimatizované, mají vlastní sociální zařízení (sprchový kout, WC, vysoušeč vlasů),na pokoji je i trezor.V hotelu jsou 3 bazény (1 s mořskou vodou), 1 bazén pro děti a 1 vnitřní bazén. Lehátka a slunečníky jsou zdarma, akorát malé množství lehátek na množství klientů Na pokoji je k dispozici 1 láhev balené vody na osobu, kterou pravidelně doplňují. Wifi k dispozici v celém areálu hotelu i u bazénu zdarma.

Strava a stravování  průměrně (4,8/5)

Strava opravdu výborná, překvapilo nás, že je zde výběr vepřového, hovězího, kuřecího ,jehněčího, Velký výběr ryb na vynikající způsoby, ovoce, zelenina, sladkostí, prostě nelze ani vše stihnout ochutnat. All inclusive zahrnuje snídaně 7.30 -10:30, obědy 12:30 - 15:30 a večeře 18:00 - 22:00 formou bufetu a během dne lehké občerstvení od 10:30 - 12:00 a od 15:45 - 17:30. Pro klienty jsou v rámci programu all inclusive k dispozici dvě restaurace - marocká a asijská (L´alhambra a Kaori).

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,6/5)

Služby v hotelu jsou na velmi dobré úrovni.Hotel nabízí různé animační a večerní programy. Animátoři vás strhnou, protože jejich příjemné vystupování a úsměvy vás vyburcují se účastnit různých aktivit jako je plážový volejbal, šipky, fotbal, petanque, fitness centrum a vodní sporty. Personál je velice ochotný a milý.

Pláž a moře  průměrně (4,4/5)

Hotel se nachází přímo u písečné pláže, která je oddělená pěší promenádou. Lehátka, bohužel na počet klientů je jich málo, slunečníky a plážové osušky jsou zdarma, .Osušky se mění za karty, které dostanou klienti na recepci při příjezdu. Moře bylo bohužel po celý pobyt velmi bouřlivé, vlny až 2,5 m, takže plavat nešlo, pouze dovádět s vlnami..ale pouze na vlastní nebezpečí.

Okolí hotelu  průměrně (4,6/5)

Hotel se nachází necelý 1,5km od centra města Agadiru. Pohled z hotelu na pevnost je nádherný, od hotelu procházkou něco málo přes 6km, stojí za to, protože pohled z ní je na celý Agadir. V celém Maroku nejsou uvedeny přesné ceny, vše je na smlouvání s obchodníkem. Za shlédnutí stojí místní tržiště v Souku. Tržiště je určeno především pro místní. V Maroku je zakázáno fotit policii.

Celkový dojem  průměrně (4,6/5)

Jak už jsem psala na začátku prostě pohádka, na kterou budeme určitě vzpomínat a čerpat z ní hodně dlouho energii...

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 8
z 8 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

zvětšit mapu

Maroko - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Podrobné hledání