Napsat recenzi

Dovolená v Havaně

Recenze hotelu Hotel Lincoln ** (Kuba - Havana - Havana)

Hodnocení:
průměrně: 3/5
Vloženo:
Pobyt: září 2016
Přečteno: 131x
Recenze se líbila: 90 čtenářům
Fotografie: 10
Videa: 0
Komentáře: 0

Dovolena na Kubě jako poznávací exotická dovolená je správná volba.Nepotvrdily se katastrofické vize některých pomlouvačů Kuby.Krásná příroda,vstřícní a srdeční lidé,zajímavá architektura. Dobrou volbou byla i možnost kontaktu s rodilým mluvčím, který nás provázel na fakultativních vyletech. Několik problémů, které nás potkaly, odpovídaly vzdálené destinaci a rozdílné kultuře a dalo se s nimi počítat.

Ubytování  průměrně (4/5)

Pokoj s klimatizací, sociální zařízení s koupelnou, čisté povlečení , pravidelný úklid, málo prostoru pro uloženi věcí (věšák místo skříně).větráni přes dřevěné žaluzie(asi opatření proti hurikánům).

Strava a stravování  průměrně (3/5)

Stravování v kubánské restauraci na střešním prostoru s výhledem na moře, Malecon a celou Havanu.Forma švédského stolu jen několikrát ,zbytek obsluhou u stolu.Jidla dostatek, výběr omezený, hygiena průměrná.(snídaně )

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3/5)

Vybaveni a služby odpovídaly dvěma hvězdičkam,problém se zajištěním stravy při dřívějším odjezdu na fakultativní výlet.Trezor za úplatu na recepci.Personal hotelu úslužný, komunikace v angličtině omezená, vyplatí se znalost základních španělských slovíček ( nebo slovníček )

Okolí hotelu  průměrně (3/5)

Okolí hotelu v rekonstrukci,tak jako většina staré Havany.V okolí obchody, do centra staré Havany 10 minut. Hlavní devizou nedaleký Malecon s možností krásných procházek ve dne i ve večerních hodinách.

Celkový dojem  průměrně (3/5)

Celkový dojem v ubytováním zařízení je nižší než evropský standard.Pro cestovatele je hotel vhodný.

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 0
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro obchodníky

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

zvětšit mapu

Havana - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Podrobné hledání