Napsat recenzi

Dovolená a Safari

Recenze hotelu Sandies Tropical Village **** (Keňa - Severní pobřeží - Malindi)

Hodnocení:
průměrně: 4,4/5
Vloženo:
Pobyt: březen 2015
Přečteno: 588x
Recenze se líbila: 247 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Dovolenou jsme koupili v ČR přes P*** t*** a letěli jsme s německou cestovkou. Let i Transfer v pořádku. Služby na výlety, průvodce, delegát v jednom, safari a prostě vše jsme si zajistili už v ČR přes Aleše *** a jeho ženu Lucinku. žijí zde již nějaký pátek a vše zde znají tak, že nám poradili a pomohli i dost s nákupy a pod. Jinak Keńa sama o sobě je nádherná země a safari bylo úžasné. Kdo chce poznávat Afriku doporučuji začít zde.

Ubytování  průměrně (4,1/5)

Hotel byl podle očekávání. Pokoje prostorné, služby a vybavenost tak jak jsme čekali.

Strava a stravování  průměrně (4,4/5)

Strava dobrá, jen víc místních jídel bychom uvítali, ale dobré a chutné.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,7/5)

Personál hotelu byl milý a vstřícný. Služby, jak jsem již psal jsme měli zajištěny od Aleše a Lucinky. web no-limit-keny.cz / nebo jsou na fb Kenya Coral Coast / viber i whatsap +254718247004 Opravdu se o nás starali, kam jsme chctěli nás vzali, doprovodili nás a pěkně se o nás pastarali, safari s Mashou bylo opravdu úžasné, viděli jsme skoro celou velkou pětku. Opravdu zážitek. Skvěle zorganizované a řidič prostě věděl co dělá.

Pláž a moře  průměrně (2,9/5)

No to popravdě trochu zamrzelo. Pláž byla zanesená jak rostlinami tak místními obchodníčky a prodavači všeho možného. asi třicet lidí na vás čekalo každý den. Ale naštěstí jsme si zajistili odvoz a podle doporučení Lucky jsme jezdili do nedalekého Marina parku.

Okolí hotelu  průměrně (3,3/5)

Tuk tukem za 200šilinků do města k Nakumat centru a nebo na zmrzlinu do Osteria gelateria na pobřeží. Skvělé - doporučuji, italská zmrzlina a dobrá káva..

Celkový dojem  průměrně (4,4/5)

Líp jsme si nemohli dovolenou užít. Opravdu Keňa se nám moc líbila a je to nádherná i když rozporuplná a chudá země. Každopádně děkujeme Alešovi a Lucce, že nám ji ukázali tak jak by jsme ji asi sami nepoznali.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 7
z 7 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro zamilované a manželské páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

zvětšit mapu

Severní pobřeží - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Podrobné hledání