Napsat recenzi

Výběr hotelu u Mrtvého moře

Recenze hotelu Dead Sea Spa Hotel *** (Jordánsko - Jordánsko - Mrtvé moře)

Hodnocení:
průměrně: 5/5
Vloženo:
Pobyt: říjen 2012
Přečteno: 327x
Recenze se líbila: 987 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Vzhledem k tomu, že jsem jela pouze relaxovat a téměř nic nad rámec objednaného jsem nepotřebovala, byla jsem spokojená.

Ubytování  průměrně (4/5)

Pokoj byl moc hezký a odpovídal ceně. Pokojová služba fungovala výborně. Hotelový personál příjemný, bez potíží hovoří všichni anglicky. Některé věci jsou super - možnost internetu na pokoji, donáška ovoce a nápojů na pokoj atp.

Strava a stravování  průměrně (5/5)

Strava byla skvělá - průběžně doplňované obrovské švédské stoly. Vybrat si musel zaručeně každý.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3/5)

Pokoj měl vše, co měl mít. Výhled na moře byl hezký, nábytek udržovaný, televize atp. vše podle objednávky. Některé drobnosti ale hotel neumí řešit, což mě zarazilo (neposlouží vám, když si doma zapomenete nabíječku na mobil - bohužel ani nevymyslí řešení; obchod se suvenýry nemá pohledy Mrtvého moře, byť se nacházíte právě tam...) - vše jsem úspěšně vyřešila ve vedlejším hotelu Kempinski - příště bych raději mířila tam.

Pláž a moře  průměrně (3/5)

Hotelová pláž byla příjmená, bylo nás na ní denně cca 20 dohromady, takže absolutní soukromí. Moře super, sprchy na pláži fungovaly, k dispozici bylo i bahno, které má příznivé účinnky na pokožku... Co ale bylo velmi nepříjemné, to byly mouchy - obrovské množstí much, které vás na pláži v průběhu dne nenechají napokoji - údajně to bylo z důvodu hnojení na nedaleké farmě přesně v období přelomu září a října. Tomuhle bych se pro příště moc ráda vyhnula.

Okolí hotelu  průměrně (2/5)

V okolí hotelu toho moc není - ale pokud vyloženě nechcete jet na výlet, asi k Mrtvému moři pojedete, abyste si užili moře a pláže. Takže otázka po okolí hotelu asi není relevantní. Na večerní procházky po okolí to zkrátka není.

Celkový dojem  průměrně (5/5)

Příjemný pobyt - plánovaný za účelem relaxace a tak tomu i bylo. Takže vlastně obrovská spokojenost :-).

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

zvětšit mapu

Top nabídky dovolené

Podrobné hledání