Napsat recenzi

Kde nic tu nic....

Recenze hotelu Centro Vacanze Villaggio S. Francesco **** (Itálie - Benátsko - Duna Verde)

Hodnocení:
průměrně: 2,7/5
Vloženo:
Pobyt: září 2014
Přečteno: 698x
Recenze se líbila: 728 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 2

Vzledem k tomu jaké názory jsem četla na tento cemp,jsem byla mile překvapena.Mobilhom dle p.delegátky dost již pamatuje ale byl jak nový.Co nás dostalo když nám spadla nádrž,dva chlapy měli co dělat aby jí zvedli ze země.Měli jsme štěstí že jsme seděli všechny na verandě když spadla ale prý se to už stalo,tak nevím jestli se čeká až to někoho zraní příště.

Ubytování  průměrně (2,6/5)

Mobilhom pro 6 osob dost malý ale pro nás tři dobrý.

Strava a stravování  průměrně (4,3/5)

Vlastní

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3/5)

Chtěla bych pochválit p.delegátku že při vstupu do mobilhomu pozdravila aspoň Matýska.Jinak arogance sama o sobě!!!Co nechápu že jsme měli provést pomalu podle ní vánoční úklid a to jsme byli jako poslední turnus.Beru že nenecháme špinavé wc,sprch.kout atd.Jinak řečeno,jsme rádi že zařídila co bylo nutné pro naše přežití.Jinak je to taky jenom člověk a věřím že už toho taky měla dost!!

Pláž a moře  průměrně (3,7/5)

No nevěřím že to je 500 m.k moři z cempu,ale tak to má snad všude ck, že jsou v posledních řadách.Moře je moře proto jezdíme k moři,mušliček je dost a to nás dostalo taky.

Okolí hotelu  průměrně (3,3/5)

V cempu nic co by nás nadchlo,jeden prázdný market,cukrárna kde nás překvapila nechutná zmrzlina,na Itálii dost neobviklé zjištění.U moře otravný prodejci.Co nechápu,del.nás upozorňovala že musíme dodržovat noční klid ale že naproti našeho mobilhomu do 23.

00 h.se hrál na hřišti fotbal a od 22.00h.do 3h.do rána každý den hrála diskotéka.Nemluvě o dálnici která vede kousek od cempu takže pořád slyšíte jezdit auta.Opravdu nedobře zvolené místo na klidnou dovolenou!!!!

Celkový dojem  průměrně (2,7/5)

Doporučila bych tuto destinaci majitelům cest.kanceláře.My už tam nepojedem!!!

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 4
z 10 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Monika: Stejný názor - 14. 10. 2014 19:41

Přečtěte si mou recenzi . Jako bych slyšela svá vlastní slova a je to asi 3 roky zpět, buzerace při úkidu, arogantní deegátka reagovat

.....: Taky nespokojenost - 15. 10. 2014 12:07

i my jsme měli ten stejný pocit skautský tábor hadra reagovat
Přidat komentář

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

zvětšit mapu

Benátsko - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Podrobné hledání