Napsat recenzi

Centro Vacanze Villaggio S. Francesco ****

Recenze hotelu Centro Vacanze Villaggio S. Francesco **** (Itálie - Benátsko - Duna Verde)

Hodnocení:
průměrně: 2,7/5
Vloženo:
Pobyt: srpen 2014
Přečteno: 367x
Recenze se líbila: 671 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Celkově kemp standartní - 5 tis. lidí v mobilehomech různých typů, pláž čistá, ale dost narvaná (hlavně o víkendu skutečně hlava na hlavě), hluk všude kolem. Sportovní vyžití ok - vše nutno platit. Pobyt nějak nenadchnul.

Ubytování  průměrně (2,6/5)

V tomto kempu velice záleží na tom, kde přesně a v jakém mobilehomu jste ubytováni. Byli jsme s CK ******** ubytováni v jejich nejstarších mobilhomech 15m od rušné silnice a 50m od rušných animačních programů a diskotéky = hluk od 22 do 03hod. Šílené. Výměna nemožná. Všichni se usmívali, ale nikdo nic neřešil (stížnost na hluk postupně na delegátku, na vedení kempu, na CK). Všem, co pojedou někdy dále, skutečně doporučuji si zjistit realitu. Mobilhomy 23 a 24 = stará verze mobilehomu s technopárty skoro celou noc vše okořeněné svištěním aut kolem :-( Mobilehomy 7, 8, 9 vypadaly mnohem lépe a byly na druhé straně prostoru CK, dále od ruchu.

Strava a stravování  průměrně (4,3/5)

Vlastní. Jinak uvnitř areálu tři restaurace, kde italská klasika - pizza, těstoviny. Vše čisté, upravené, obsluha rychlá. V okolí kempu i rybí restaurace, ale nezkoušeli jsme.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3/5)

Sportovní vyžití široké (a placené), bazény čisté (jen mírně studenější). Jen nevím, proč animační programy začínají až ve 22 a končí ve 24. Asi už stárnu....

Pláž a moře  průměrně (3,7/5)

Pozvolný vstup do moře pro děti super. Na tak velký kemp bohužel malá pláž. Občas nebylo možné sehnat slunečník na daný den. Vlastní slunečník či deku umisťujete cca 30cm od nejbližšího souseda, skutečně hlava na hlavě. Přes den se na pláži občas konalo nějaké cvičení = hlasitá hudba, která kvůli 30 lidem obtěžuje další 3tis. Další tuc-tuc. Kolem v dáli neudržované pláže, místa více, ale velmi neudržované.

Vzhledem k tomu, že námi obývané mobilehomy byly cca 400m od pláže, nutno počítat i s procházkou na pláž.

Okolí hotelu  průměrně (3,3/5)

Nic moc. Další kempy. Doporučuji kola či si kola zapůjčit a občas se zajet podívat dále po cyklostezce. Večerní Caorle bylo příjemné městečko.

Celkový dojem  průměrně (2,7/5)

Bohužel vzhledem k tomu ruchu. Požadovali jsme klidnou dovolenou a ani silnice ani diskotéka nám nebyli oznámeny, přesto, že jsme se na to vyslověně ptali. Pokud by tam hluk nebyl, dala bych 3 hvězdičky.

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 4
z 10 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

zvětšit mapu

Benátsko - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Podrobné hledání