Napsat recenzi

Vily di Bes

Recenze hotelu Vily Di Bes **** (Itálie - Sardinie - Chia)

Hodnocení:
průměrně: 2/5
Vloženo:
Pobyt: červenec 2016
Přečteno: 144x
Recenze se líbila: 94 čtenářům
Fotografie: 6
Videa: 0
Komentáře: 0
  • porovnejte s fotkou na webu cestovky porovnejte s fotkou na webu cestovky
  • 10cm matrace nebo spíše matracový chránič 10cm matrace nebo spíše matracový chránič
  • vlhnoucí a plesnivějící stěny vlhnoucí a plesnivějící stěny
  • laguna laguna
  • porovnejte s lehátky na webu cestovky porovnejte s lehátky na webu cestovky
  • kuchyně s lednicí vlevo dole kuchyně s lednicí vlevo dole

Nedoporučuji, zkazíte si dovolenou. Krásné fotky na webu cestovky jsou jen lákadlem, na místě to vypadalo úplně jinak.

Ubytování  průměrně (2/5)

Fotografile na webu pořádající cestovky, které ostatní cestovky přebírají, neodpovídaly realitě na místě (koukněte na moje fotky v příloze a porovnejte). Uvádím pár příkladů, na posteli byla jen 10cm vysoká matrace (spíše matracový chránič), ačkoliv obrázek ukazuje vysokou postel se dvěma vysokými matracemi na sobě. Pořádně se na tom spát nedalo. Dům nešel bezpečně zamknout, protože nám nedali klíče od dveří (ztratili je!) a zavírali jsme tak pouze venkovními okenicemi. Pokud jsme pustili klimatizaci a sporák, vyhodili jsme pojistky, dům byl při příjezdu neuklizen a z pěkného vybavení na fotografiích (např. luxusní venkovní lehátka, koberec, ubrusy, polštáře, obrázek na zdi etd.) na místě nic nebylo. Apartmánu také vlhly stěny, takže to vevnitř zrovna nevonělo a o soukromí se také nedalo mluvit, protože přes naší zahrádku denně xkrát přešlo procesí všech sousedů, protože nešel otevřít dolní vchod do areálu.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (2/5)

Na webu ještě nedávno stálo "plně" vybavené apartmány. Ve skutečnosti tam není kromě klimatizace za tučný příplatek skoro nic. Chybí pořádná lednice, myčka, trouba nebo aspoň mikrovlnka, není ani TV, i když ta nám nechyběla. Vybavení kuchyně nádobím je také žalostné, například chyběl ostrý nůž nebo skleničky na víno.

Pláž a moře  průměrně (5/5)

Krásná pláž i moře, které částečně kompenzují předražené a nekvalitní ubytování. Na plážích nebylo přeplněno, jako tomu je na severu Sardinie.

Okolí hotelu  průměrně (3/5)

Inzerovaná laguna s plameňáky je hlavně plná mrtvých ryb a dost zapáchá. Dalo se ale vyrazit na pěkné pěší výlety a obecně je tato oblast spíše liduprázdná, takže kdo má rád klid, tak bude spokojen.

Celkový dojem  průměrně (2/5)

Nízká kvalita ubytování neodpovídá vysoké ceně, obrázky ani popis na webu cestovek jsou vzdáleny realitě na místě. Koukněte na přiložené fotky, jestli do toho chcete za ty peníze jít.

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 0
z 1 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Sardinie - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Podrobné hledání