Napsat recenzi

super dovolená

Recenze hotelu Sentido Oriental Dream ***** (Egypt - Marsa Alam - El Quseir)

Hodnocení:
průměrně: 4,3/5
Vloženo:
Pobyt: květen 2017
Přečteno: 678x
Recenze se líbila: 40 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Po prvotním rozčarování z "prázdného moře" - bohužel jsme trefili celodenní odliv - se nám tam, díky přístupu personálu, kuchyni, prostředí i nádhernému zachovalému korálu, tak zalíbilo, že sem chceme jet příští rok znovu.

Ubytování  průměrně (4,1/5)

pokoj prostorný, světlý, s klimatizací, trezorem,denně doplňovány 2 lahve vody; v koupelně tubičky se šampónem a sprch. gelem, fén, teplá voda bez problémů, žádná havěť

Strava a stravování  průměrně (4,3/5)

jednoznačně nejlepší, jakou jsme v E. zažili (byl to náš 13. pobyt, tak si myslím, že už mohu srovnávat ;-)). Jídlo výborné, stále doplňováno, denně ryba, to jsem si užila :-), zkrátka jídlo na 1*. Jídelna i přilehlá terasa jsou prostorné, takže žádné posouvání ve frontách na jídlo a místo bylo vždy. Jediné, co mně trochu vadilo, byli vrabci, kteří se do jídelny i přes opatření se sítěmi dostali a poskakují si v pečivu a ostatním...

Personál, resp. číšníci ochotní,rychlí, příjemní, cítili jsme se opravdu dobře.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,3/5)

Velmi jsme ocenili, že téměř okamžitě jsme byli ubytováni a mohli čerpat i snídani, což se nám dosud nikde nestalo. Většina z nás zná to nekonečné posedávání v lobby a čekání na klíče, hladoví, unavení po cestě..., fakt milé překvapení. Další plus byl neomezený přístup k wifi - na recepci dostanete heslo a po týdnu vám ho bez problému obnoví. Ke sportovnímu vyžití se nemohu zasvěceně vyjadřovat, ale je tam tenisové hřiště, pinpongový stůl, fittnes, animátoři zvou na různé pohybové aktivity. Jsou tam dětské bazény i koutek, kde děti mohou být téměř celý den. U hotelu je i nákupní zóna, kde si můžete koupit všechny nezbytnosti, které příp. zapomenete doma, suvenýry, textil, apod.

Je možné si koupit různé výlety, masáže, naštívit kosmetický salón, apod. Každý večer program, terasa je prostorná a místo k posezení vždycky bez problémů a hledání.

Pláž a moře  průměrně (4,4/5)

Moře čisté, poměrně mělké, ani za velkého větru žádné vlny. Pláž udržovaná, velká, slunečníky nejsou namačkané u sebe, místo si najdete třeba i odpoledne. Sprchy a vyvoněné, stále udržované toalety Ovšem určitě si přibalte boty do vody, písek je hodně hrubý i s kamínky a pro vstup do moře jsou téměř nutností. Na šnorchlování jsme chodili na sousední pláž vpravo (vstup proti prvnímu slunečníku, ale to si pak sami přizpůsobíte), korál je nádherný, ještě zachovalý, hodně barevných ryb a rybiček, měli jsme štěstí na murénu i sibu, úžasný zážitek. Ten náš nešťastný odliv měl vlastně i svoje plus- podmořský svět jsme měli téměř na dosah. Na bar na pláži jsme nakonec nechodili, místní personál nebyl moc ochotný, také zavírací čas měli hodně pohyblivý a byla tam opět spousta vrabců a kavek a všichni svorně číhali, co ukrást z tácku,;stále musel jeden hlídat a druhý jít pro pití, jinak to bylo okamžitě pryč. To byla jediná věc, která nám tam opravdu vadila. Někdy jsme si tam připadali jako v hororu Ptáci. Ale to je asi problém všech hotelů a pláží. Zato výbornou zkušenost máme z obsluhy na hlavním vodním baru, přestože tam byl barman sám, vše stíhal, byl milý a ochotný celý den; a že tohoměl až nad hlavu.

Okolí hotelu  průměrně (3,7/5)

poušť, jako u většiny těchto resortů

Celkový dojem  průměrně (4,3/5)

Velmi stručně a jasně - nádherná dovolená, příští rok se sem vracíme!

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 44
z 59 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

zvětšit mapu

Marsa Alam - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Podrobné hledání