Napsat recenzi

Luxusní hotel

Recenze hotelu Stella Beach Makadi Resort ***** (Egypt - Hurghada - Makadi Bay)

Hodnocení:
průměrně: 3,5/5
Vloženo:
Pobyt: únor 2011
Přečteno: 1 880x
Recenze se líbila: 537 čtenářům
Fotografie: 8
Videa: 0
Komentáře: 0
  • Pohled od hotelu na molo Pohled od hotelu na molo

Velmi luxusní hotel, do kterého bych se ještě jednou ráda vrátila.

Ubytování  průměrně (5/5)

Pokoje velmi pěkné, prostorné. Minibar na pokoji, kam byla každý den doplňována balená voda zdarma. Měli jsme pokoj ve středu areálu, což bylo blízko bazénu a hlavní restauraci.

Strava a stravování  průměrně (5/5)

Měli jsme zaplacenou stravu all inclusive. Velký výběr z ovoce a zeleniny. Každý den byl tématicky laděný. Velký výběr ze zákusků. V rámci all inclusive je i bar na pláži, kde si během dne můžete dát například pizzu nebo hamburger. Strava patří mezi jedny z předností tohoto hotelu.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,5/5)

Přimo v hotelovém areálu se nachází obchůdky, směnárna, bankomat, internetový koutek. Internet je za poplatek cca 30Kč za hodinu.

Možnost využití fitnesu v rámci all inclusive. Wellness centrum za poplatek. Můžete si zahrát minigolf (za poplatek), plážový volejbal, petanque. V rámci animačních programů byl i aquaaerobik, fotbal, šipky. Pro děti je zde dětský koutek ,dětské hriště a dětské brouzdaliště. Hotel má několik bazénů, z nichž je jeden vyhřívaný. Hotel pořádá každý večer animační programy, jak pro děti, tak dospělé. Personál ochotný, milý. Nevyžadovali po Vás bakšiš, ale pokud jste jim bakšiš dali, tak se o Vás starali ještě více.

Pláž a moře  průměrně (2,5/5)

Hotel se nachází přímo na pláži. Na pláži je dostatek lehátek a slunečníků zdarma. Přístup do moře je přes molo, které je asi 200 m dlouhé. Nevýhodou bylo, pokud foukal silný vítr, tak Vás nepustili do vody z důvodu bezpečnosti. U mola jsou korály a bohatý podmořský život.

Okolí hotelu  průměrně (3/5)

Okolí hotelu je čisté, uklizené. Kousek od hotelu se nachází lékárna a centrum pro potapěče.

Celkový dojem  průměrně (3,5/5)

Hotel doporučuji lidem, kteří chtějí hlavně šnorchlovat, jelikož v oblasti Makadi Bay je šnorchlování z celé Hurghady nejlepší. Tento hotel bych nedoporučila rodinám s dětmi vzhledem ke vstupu do moře přes molo.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 2 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro mládež
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro obchodníky

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

zvětšit mapu

Hurghada - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Podrobné hledání