Napsat recenzi

Pohodová zářijová dovolená

Recenze hotelu Hotel Rivijera ** (Chorvatsko - Střední Dalmácie - Makarska)

Hodnocení:
průměrně: 3,9/5
Vloženo:
Pobyt: září 2016
Přečteno: 687x
Recenze se líbila: 110 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Na tuto dovolenou jsme vyráželi s partou 13 kamarádů, bez nějakého přehnaného očekávání.Po příjezdu jsme zjistili, že v resortu je věkový průměr cca 63 let (poslední zářijový týden, Zavírání moře). Ale dovolená je taková, jakou si ji uděláte, takže za mě spokojenost.

Ubytování  průměrně (3,2/5)

Ubytování v komplexu několika budov, kdy jsme byli v nejvýše položené budově, cca 300 m od hlavní hotelové budovy. Ubytování skromné, nějaký ten pátek už hold pamatuje, stejně tak koupelna, avšak na pokojích jsme trávili minimum času, takže žádná katastrofa. Popravdě televizi jsme za celý týden ani nezapnuli. Uklizeno každý den, stejně tak vyměněné ručníky :)

Strava a stravování  průměrně (4,2/5)

Zaplacenou jsme měli polopenzi, jídla na snídani bylo dostatek, na večeři jsme si vybírali hlavní jídlo den předem s tím, že rautový stůl byl také pořád plný - špagety, rizota, zelenina, palačinky...

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,1/5)

K dispozici zdarma ping pong, minigolf, ostatní sporty jsme nevyužili. Personál poměrně přátelský, avšak výjimky se najdou všude :) Moc milé delegátky, u kterých jsme si domluvili výlet na pohoří Biokovo. Úžasný zážitek, určitě doporučuji.

Pláž a moře  průměrně (4,4/5)

Nádherná (poměrně úzká) oblázková pláž, která byla díky konci sezony poloprázdná. Monumentální Biokovo v pozadí mě naprosto uchvátilo, ten pohled.... Občas byl vidět nějaký ježek, takže to chce určitě boty do vody.

Okolí hotelu  průměrně (4,3/5)

Celkový dojem  průměrně (3,9/5)

Určitě se nedá srovnávat s dovolenou v Řecku, obecně skromnější podmínky (ubytování, stravování), ale uchvátilo mě prostředí, krásné pláže, čistá voda, promenáda... Určitě doporučuji pro starší klientelu, pro kterou byl směřovaný i doprovodný program - celý týden hrála k poslechu a tanci česká kapela Polančanka a Duo Aramis (známé ze Šlágr TV) :-D

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 13
z 16 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

zvětšit mapu

Střední Dalmácie - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Podrobné hledání