Napsat recenzi

Navoněná bída

Recenze hotelu Hotel Orsino **** (Česko - Jihočeský kraj - Horní Planá)

Hodnocení:
průměrně: 3,1/5
Vloženo:
Pobyt: prosinec 2016
Přečteno: 138x
Recenze se líbila: 110 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

První dojem z hotelu byl skvělý, bohužel jsme se postupně velmi zklamali.

Ubytování  průměrně (3,7/5)

Pokoje jsou krásné, moderně zařízené a čisté. Byli jsme ubytovaní v pokoji který má společnou chodbu s vedlejším pokojem - pokud je vedlejší pokoj obsazen je to veliká ztráta soukromí - nicméně jelikož jsme hotel navštívili mimo sezónu měli jsme oba pokoje pro sebe.

Strava a stravování  průměrně (3,2/5)

Naprostá katastrofa - jídlo ala nemocniční kuchyně v podobně pečeného kuřete bez chuti s rýží a vrchol všeho byla večeře jako ze školní jídelny - čočka s uzeným. Snídaně neurazí,talíř se šunkou sýrem a salámem, sladké pečivo. Jeden den párky druhý den míchaná vajíčka .Přítel si objednal čaj, ke kterému mu paní donesla hrnek s otiskem rtů předešlého snídajícího a a když příteli hrnek měnila ten špinavý bezevšeho vrátila zpátky do police.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,4/5)

Hotel má krásný čistý bazén a krásnou saunu. Jediné co bych vytkla je že v celém prostoru fitness je dlažba která po namočení velmi klouže. Personál byl velice příjemný ale působil velmi zmateně.

Okolí hotelu  průměrně (3,9/5)

Hotel stojí na kraji lipenské přehrady, je z něj krásný výhled, okolí je upravené.

Celkový dojem  průměrně (3,1/5)

Z hotelu máme pocit že si hraje na něco lepšího než je. Chápu že pokud si zájezd koupím přes slevový portál nemohu k večeři čekat steaky z irského masa, ale úspora v tom že ve čtyřhvězdičkovém hotelu dostanu k večeři čočku s uzeným je opravdu přehnaná.

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 8
z 18 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Jihočeský kraj - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Podrobné hledání