Napsat recenzi

Bulharsko , Obzor , Dům Barbovi

Recenze hotelu Dům Barbovi ** (Bulharsko - Obzor - Obzor)

Hodnocení:
průměrně: 4,5/5
Vloženo:
Pobyt: srpen 2016
Přečteno: 270x
Recenze se líbila: 75 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Komu chybí opilá mládež z Německa nebo Anglie , atˇ do Obzoru nejezdí . Klidné městečko , přesto spousta restaurací , každý si určitě vybere . Středisko tvoří asi tři větší ulice , kde jsou soustředěny restaurace , bary , směnárny , občerstvení , sem se chodí večer korzovat , ale lze zajít i do okrajových , klidnějších částí , všude pohodová atmosféra . Ve městě je jeden větší market na hlavní třídě , druhý menší je v horní části náměstí , plus malé obchody , s nákupy běžných věcí nebyl problém .

Ubytování  průměrně (5/5)

Manželé Barbovi skvělí , ochotní , po příletu v neděli zavřené banky , paní Dimka přinesla bez požádání , bez podpisu 100 leva s tím , že vrátíme v pondělí !!! Skvělé jednání , toto se nám ještě nestalo . Penzion asi po rekonstrukci , čisto , vše zachovalé , klimatizace bez poplatku , velký balkon . Jediným mínusem byla banda Poláků , kteří neuměli ani pozdravit , zato si celkem logicky do Bulharska , země vína , dovezli kvanta vodky , kterou po večerech konzumovali ve společných prostorách a potichu u toho nebyli . Toto však není chyba majitelů , pouze vlastnost Polákům vlastní . Jinak úklid každý den , čisté ručníky , asi dvakrát nové povlečení , bez připomínek . Na pokoji základní nádobí , nic pro ty , kteří do Chorvatska vozí brambory a konzervy , což je jen dobře , protože ryby , krevety , mušle atd byly výborné . Takže ubytování na jedničku .

Strava a stravování  průměrně (4,5/5)

Snídaně jsme si zaplatili , asi půl km vedle , spolupracují s penzionem Barbovi , také dobré . Nedoporučuji plnou penzi , byla by velká škoda vyhnout se místním restauracím , za 11 dní jsme utratili celkem asi 500 eur , rozhodně jsme se nijak neomezovali , nenarazili jsme na nic , co by nás vyloženě zklamalo . Možná bych poradil vyhnout se malým rybkám , asi tak 8 - 10 cm , ani místní je nejedí a raději si připlatit . V několika restauracích byly i jídelní lístky v češtině , někde i na poutači na ulici , ale snad všude se nějak domluvíte , číšníci mají snahu poradit a výběr jídel byl velký .

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,5/5)

Jak už jsem psal , penzion Barbovi bez výhrad , navíc blízko moře .

Pláž a moře  průměrně (4,5/5)

Moře čisté , občas zelené rostliny , ale nic co by stálo za řeč . Zarazila mě jen cena za dvě lehátka a slunečník , což bylo třikrát sedm leva a to je více , než v Itálii . Navíc na pláži nejsou wc , pouze v restauracích a objevili jsme jedny placené v nějaké boudě . Nejsou ani sprchy , pláž každé ráno uklízeli .

Okolí hotelu  průměrně (4/5)

Celkový dojem  průměrně (4,5/5)

Líbilo se nám , letos jedeme opět na to samé místo .

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 2
z 2 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

zvětšit mapu

Obzor - nejlepší hotely

Podrobné hledání